HAKKIMIZDA


10 yıldan bu yana Beachpark içerisinde Beyzade Nargile, Beyzade oyun cafe olarak faaliyette bulunan işletmelerimize Atatürk parkı içerisinde açmış olduğumuz Park Beyzade adlı ünitemizi eklemiş bulunmaktayız.Eşsiz manzarası ile falezler üzerinde konuşlanmış bulunan ünitemizde dünya mutfaklarından seçkiler, çocuklar için oyun parkı, nargile ve her türlü oyun seçenekleri, tüm Alkollü ve alkolsüz içecekler, kaliteli canlı müzik sunumlarımızla güvenli bir ortamda kaliteli zaman geçirirlecek bir nokta olmak nihai hedefimizdir. Park Beyzade'de eşiniz, arkadaşlarınız ve çocuklarınız işletme içerisinde bulunan parkta güvenli bir şekilde vakit geçirebilirler. Ya da günün yorgunluğunu atmak için Akdeniz'e karşı nargilenizi ve çayınızı içebilirsiniz. Park Beyzade doğum günü, iş toplantısı ya da diğer sosyal etkinlikleriniz için de sizlere hizmet vermektedir. Wireless internet bağlantısı, açık ve kapalı alan seçenekleri, canlı müzik hizmeti ve güleryüzlü çalışanlarıyla Park Beyzade hizmetinizde.

 

EŞSİZ MANZARA, NEFİS LEZZETLER… PARK BEYZADE...

 • Antalyaya ilk defa geldim ve 4 gunluk tatılımde beyzadeye geldim gerçekten çok hoş bir mekan ve özellıkle canlı müzik çok güzeldi çok eğlendim manzarası süperdı bir sonrakı gelişimde mutlaka geleceğim mekanlardan bir tanesi herşey çok güzeldi teşekkurler
  Sinem Yeşilırmak
 • Haftasonu eşim ve çocuklarla gittiğimiz bir yer. Çocuklar parkta oynarken biz de biraz olsun nefes alabliyoruz. Nargile konusunda diyecek bir şey yok zaten. 10 senelik tartışılmaz bir geçmişi var Beyzade'nin. Herkese tavsiye ediyorum.
  Levent Akın
 • Akşam saatlerinde, iş çıkışlarında Akdeniz'e karşı içilen soğuk bir bira insanın tüm yorgunluğunu almaya yetiyor. Bu biranın yanında güleryüzlü hizmet ve hafif bir müzik ise cabası.
  Sevgi Çelik
 • Ankara'dan bir haftalığına tatile geldiğimde tanıştığım bir mekan Park Beyzade.. Manzarasıyla ve nargilesiyle beni oldukça etkiledi diyebilirim. Tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum ve gelecek tatilimde muhakkak uğrayacağım.
  Ömer Dinç
 • Doğum günümü Park Beyzade'de kutladım. Yaklaşık 15 kişilik bir grup olmamıza rağmen hizmette hiç bir sorun yaşamadık. Yemekler ve pasta çok güzeldi. Canlı müzikle birlikte arkadaşlarım ve ben çok eğlendik. Teşekkürler Park Beyzade.
  Selin Yılmaz