ZİYARETÇİ DEFTERİ
antalyaya ilk defa geldim ve 4 gunluk tatılımde beyzadeye geldim gerçekten çok hoş bir mekan ve özellıkle canlı müzik çok güzeldi çok eğlendim manzarası süperdı bir sonrakı gelişimde mutlaka geleceğim mekanlardan bir tanesi herşey çok güzeldi teşekkurler
Sinem Yeşilırmak / 2016-12-06
Ankara'dan bir haftalığına tatile geldiğimde tanıştığım bir mekan Park Beyzade.. Manzarasıyla ve nargilesiyle beni oldukça etkiledi diyebilirim. Tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum ve gelecek tatilimde muhakkak uğrayacağım.
Ömer Dinç / 2016-12-06
Doğum günümü Park Beyzade'de kutladım. Yaklaşık 15 kişilik bir grup olmamıza rağmen hizmette hiç bir sorun yaşamadık. Yemekler ve pasta çok güzeldi. Canlı müzikle birlikte arkadaşlarım ve ben çok eğlendik. Teşekkürler Park Beyzade.
Selin Yılmaz / 2016-12-06
Akşam saatlerinde, iş çıkışlarında Akdeniz'e karşı içilen soğuk bir bira insanın tüm yorgunluğunu almaya yetiyor. Bu biranın yanında güleryüzlü hizmet ve hafif bir müzik ise cabası.
Sevgi Çelik / 2016-06-08
Haftasonu eşim ve çocuklarla gittiğimiz bir yer. Çocuklar parkta oynarken biz de biraz olsun nefes alabliyoruz. Nargile konusunda diyecek bir şey yok zaten. 10 senelik tartışılmaz bir geçmişi var Beyzade'nin. Herkese tavsiye ediyorum.
Levent Akın / 2016-06-08